1375. Tálka
166 g, 16,8*16,8*2,5 cm
Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gerhardt Manó mesterjegy, négy golyó lábon négyzetes formájú, lecsapott sarkú tálka, bordázott szegéllyel