285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kegykép

1479. Kegykép

7,9*6,4 cm

orosz, 19. sz., festett tejüveg (?), Trónoló Madonna a gyermekkel, angyalokkal és pátriárkákkkal, h.o.: cirill betűs felirat, ezüst keret cinnel forrasztva, sérült, ragasztott