1479. Kegykép
7,9*6,4 cm
orosz, 19. sz., festett tejüveg (?), Trónoló Madonna a gyermekkel, angyalokkal és pátriárkákkkal, h.o.: cirill betűs felirat, ezüst keret cinnel forrasztva, sérült, ragasztott