285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Csésze és alj

833. Csésze és alj

m: 8 cm, d: 14,5 cm

Potschappel, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, plasztikus figurális jelenetekkel, talpakon máz alatti kék koronás jelzet, kis sérülésekkel