285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kávéskancsó és cukortartó

1352. Kávéskancsó és cukortartó

1012 g, m: 12-14 cm

orosz, 1888, 84 zlotnyikos antik ezüst, cirill betűs próbálómester és AP mesterjegy, 2016 utáni budapesti, 835 ezrelékes fémjellel ellátva, kerek talpgyűrűn kúpos testek, vésett címerekkel, belső részek aranyozva, csont és fa izoláló gyűrűkkel