285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Art deco szőnyeg, 2 db

1111. Art deco szőnyeg, 2 db

68*140 cm, 47*93 cm

magyar, 20. sz. első fele, gördesz csomózás, sérült