1348. Halkés szedő
86 g, h: 33,5 cm
Bécs (?), 19. sz. vége, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, SK(?) mesterjegy, átfűrészelt, vésett felső rész, díszes nyelén vésett AS tulajdonosi jelzettel