285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Halkés szedő

1348. Halkés szedő

86 g, h: 33,5 cm

Bécs (?), 19. sz. vége, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, SK(?) mesterjegy, átfűrészelt, vésett felső rész, díszes nyelén vésett AS tulajdonosi jelzettel