285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Szelence

1494. Szelence

135 g, 8,4*5,9*1,2 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes vastagon aranyozott ezüst lemezek, lecsapott sarkok, teljes külső felületen véséssel, királykék zománccal és fekete niellóval, fedélen lepke motívummal