1494. Szelence
135 g, 8,4*5,9*1,2 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes vastagon aranyozott ezüst lemezek, lecsapott sarkok, teljes külső felületen véséssel, királykék zománccal és fekete niellóval, fedélen lepke motívummal