285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Huszár lovon

825. Huszár lovon

m: 17,5 cm

Meissen, 19. sz. közepe, Johann Joachim Kändler modellje, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: kék kardos jel, restaurált