285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Csésze és alj

857. Csésze és alj

m: 8,5 cm, d: 16,2 cm

Bécs, 1839, aranyozott porcelán, talpakon masszába nyomott gyári bélyegző és évszám, 12-es formaszám, kis kopással