285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Karkötő

1561. Karkötő

Bruttó: 43,4 g, h: 18 cm

Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 835 ezrelékes aranyozott ezüst, Pénzverő készítőjel, csiszolt, ametiszt színű üvegdíszekkel, 1 db hiányzik, nyelves zárral, kis sérüléssel