285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Dísztál

1368. Dísztál

1590 g, 58,7*45 cm

19. sz. közepe, 800 ezrelékes ezüst jelzettel és német (?) fémjelekkel, antikolt felülettel, szarvasvadászat jelenettel, hullámzó peremmel