285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Vadászkard

1066. Vadászkard

h: 98,5 cm

francia (?), 18. sz., acél penge, tűzaranyozott bronz hárító lemezeken és végdíszén gazdag növényi ornamentika, delfinfejes fogó, csont markolat, repedt