285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kereszt medál

1550. Kereszt medál

Bruttó: 2,1 g, h: 3,3 cm

orosz, 20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, latin kereszt forma, 54 db kék zafír kővel díszítve cca. 0,25 ct és 12 apró gyémánttal cca. 0,036 ct ékesítve