285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Asztalközép

823. Asztalközép

m: 18,5 cm

Bécs (?), 1900 körül, fehér mázas porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék jellel, sérült