285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Ékszergarnitúra

1547. Ékszergarnitúra

Bruttó: 197,4 g, h: 4 – 22,8 – 54,5 cm, gyűrű: 61-es méret

Budapest, 20. sz. vége, 1999 – 2005 közötti fémjel, 14 k sárga – és fehérarany, Mircse Ildikó mesterjegy, egyedi ékszerkollekció, szögletes tagokban csiszolt akvamarin táblákkal és karmos foglalatban 181 db apró modern briliáns csiszolású gyémánttal cca.