285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Gyűrű

1548. Gyűrű

Bruttó: 9 g, 52-es méret

Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 14 k arany, alliance típusú fejben, karmos foglalatban 5 db régi briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,7 ct (R1, Cr – TCa, VS – P2) ékítéssel, sérüléssel