285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Utazó óra

1023. Utazó óra

m: 15 cm

francia, 19. sz. vége, 8 napos ébresztős szerkezet, sárgaréz tokban, arab számos, zománcfestett számlappal, 1 db felhúzókulccsal, működik, kis sérüléssel