865. Teáscsésze és alj
m: 5,5 cm, d: 13,5 cm
Bécs, 1828, festett aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti, kék méhkas jel, 21 és 28 benyomott számozás, 44-es festőszám, aranyozása kopott