285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Teáscsésze és alj

865. Teáscsésze és alj

m: 5,5 cm, d: 13,5 cm

Bécs, 1828, festett aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti, kék méhkas jel, 21 és 28 benyomott számozás, 44-es festőszám, aranyozása kopott