1286. Talpas díszkehely
m: 15 cm
osztrák, 19. sz. vége, rózsaszín és zöld színű üveg, csiszolt és köszörült díszítéssel, német nyelvű felirattal, talpán kis sérüléssel, pereme lecsiszolva