285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Talpas díszkehely

1286. Talpas díszkehely

m: 15 cm

osztrák, 19. sz. vége, rózsaszín és zöld színű üveg, csiszolt és köszörült díszítéssel, német nyelvű felirattal, talpán kis sérüléssel, pereme lecsiszolva