1039. Kandallóóra vázapárral
m: 51-52 cm
német, 20. sz. eleje, matricás fajanszporcelán, szürkefém öntvény szerelékkel, arab számos számlap, felhúzós, mechanikus, vekkeres, csak járó szerkezet, óra felső része restaurált