285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kandallóóra vázapárral

1039. Kandallóóra vázapárral

m: 51-52 cm

német, 20. sz. eleje, matricás fajanszporcelán, szürkefém öntvény szerelékkel, arab számos számlap, felhúzós, mechanikus, vekkeres, csak járó szerkezet, óra felső része restaurált