285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kutyák, 5 db

985. Kutyák, 5 db

h: 3,5-13 cm

osztrák, 19. sz. vége, 4 db bronz 1 db ón, hideg zománcfestéssel, legnagyobb figura sérült