285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Köves gyűrű

1542. Köves gyűrű

4,4 g, 55-ös méret

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, 1 db nagyobb modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,22 ct (M1, TCr, S12) és vállakon 16 db apró modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,16 ct (M1, TCr-Cr, VS-P2), 1 kő sér