285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tálca

1350. Tálca

494 g, d: 25 cm

Bécs, 20. sz. eleje, 900 ezrelékes ezüst fémjel, TV mesterjegy, koronás, griffmadaras vésett címerrel, peremdísszel