285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Doxa Synchron női karóra

1513. Doxa Synchron női karóra

d: 22 mm

Svájc, 1970-es évek, 20 mikronos aranyozású réz tok acél hátlappal, oldalán jelzett: Doxa Synchron, mechanikus, kézi húzós szerkezet, eredeti szíja is jelezve, tokszám: 2700141, 308301, kitűnő állapotban, működik