285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Hintaló

976. Hintaló

h: 86 cm, m: 61 cm

magyar, 20. sz. eleje, festett fa, fa korpuszon textil borítással, sérült, 1 kerék hiányzik