285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Gyűrű

1559. Gyűrű

6,6 g, 56-os méret

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, karmos foglalaltban 5 db modern és félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,5 ct (M1-M2, TCr-Cr, SI2) és 13 db kék zafír cca. 1,47 ct, természetes, hőkezelt kövek, apró sér