285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Gyertyatartó

1447. Gyertyatartó

243 g, m: 34,5 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, KK (?) mesterjegy, magas, kupolás talpon váza alakú szár, vésett díszítéssel, apró hibával