285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tintatartó készlet

1376. Tintatartó készlet

Nettó: cca. 500 g, 24*15,5*9,5 cm

London, 1939, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 925 ezrelékes sterling ezüst, WC mesterjegy, Clark, 33 New Bond St. jelzet, alul kihúzható pálcával rögzített áttört kosárkák, golyó lábakon, áttört oldalperem, fazettált, eredeti kék üvegbetétekkel