1301. Varrókészlet
Bruttó: 35 g, h: 2 -11,2 cm, doboz: 15*11,7 cm
osztrák (?), 19. sz. második fele, antik ezüstlemez, áthajtott szalag motívumokkal, fém pengékkel, eredeti fa dobozában, fedlapon anya és gyermekei ábrázolású öntvény, belül tükörlappal, kis sérülésekkel