285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Teáskészlet, 4 személyes

908. Teáskészlet, 4 személyes

m: 7,2-23 cm, d: 14,3 cm

Herend, 1860 körül, festett, aranyozott porcelán, jelzett a tejszínes kanna alján: máz feletti fekete Herend jel, cukortartó alján Herend K. Anton, apró sérüléssel