1397. Evőeszközkészlet, 6 személyes
Nettó: 2573 g
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Anton Henrich Zipper mesterjegy, zsinórdíszes szegéllyel, nyeleken szív motívummal és F.R. vésett tulajdonosi monogrammal, össz.: 47 db