285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Asztali óra

1030. Asztali óra

m: 13 cm

20. sz. eleje, L.U.C. Chopard, márvány talapzaton, aranyozott sárgaréz tok, spindlis szerkezet, római és arab számos, zománcfestett számlap, aranyozott fém mókusok és gyermek szatír alakjával, jelzett a szerkezetben: R.A. L.U.C., 1 db felhúzókulccsal, ara