285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Medál

1503. Medál

4,2*2,8 cm

20. sz. közepe, 14 k aranyozott fém keret, farkasfog vésettel, festett porcelán lap, hátoldalon Sancta Maria Mater dei ora pro nobis felirattal, felső fém karika régi ónozott javítással, erli hiányzik