285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Dísztál

848. Dísztál

d: 22,5 cm

Limoges, France, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, öblében női portré, képmező jelzett: Harnegon, jelzett az alján: Limoges France