285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Glashütte férfi karóra

1511. Glashütte férfi karóra

d: 33 mm

német, 1960 körül, aranyozott acél hátlapos réz tok, indexes és arab számos, percbeosztásos és másodpercmutatós, felújított számlap jelzett: GUB Glashütte/SA Stossgesichert, tokszám: 052363, vízálló, mutatókon eredeti fluoreszkáló festék, mechanikus működ