285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Csésze és alj

855. Csésze és alj

m: 9 cm, d: 16,5 cm

Bécs, 1841-1845, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott méhkasos jel, aranyozása kopott