285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Dísztál

917. Dísztál

d: 34 cm

Fischer Károly, Tata, 19. sz. vége, részben áttört, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján: masszába nyomott Fischer Károly, Tata jelzéssel, restaurált