285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Cukordoboz

1437. Cukordoboz

314 g, 13*14*11 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, Keszler Testvérek mesterjegy, négy öntött lábon és tetőgombon rózsás díszítéssel, hólyagolt testtel