1437. Cukordoboz
314 g, 13*14*11 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, Keszler Testvérek mesterjegy, négy öntött lábon és tetőgombon rózsás díszítéssel, hólyagolt testtel