285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Hamutartó

964. Hamutartó

5,5 ×  11,5 cm

Ausztria, Wiener Keramik Werkstätte, 20. sz. eleje, mázas kerámia, jelzett az alján: masszába nyomott: Ausztria W.W.