992. Úti íródoboz
18*33*27,5 cm
angol, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni borítással, eredeti zárszerkezet és sárgaréz veretek, cizellált zsanérok, kétfelé nyíló teteje mögött bársony borítású írólap és rekeszek, 1 db kulccsal, kis sérüléssel