285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Úti íródoboz

992. Úti íródoboz

18*33*27,5 cm

angol, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni borítással, eredeti zárszerkezet és sárgaréz veretek, cizellált zsanérok, kétfelé nyíló teteje mögött bársony borítású írólap és rekeszek, 1 db kulccsal, kis sérüléssel