285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tál

1259. Tál

19,7*12,1*2,8 cm

osztrák, 19. sz. vége, színtelen üveg, belső felületén brokátozott motívummal, fényes aranyozással és fekete zománc festéssel, középen kis javítással