285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kis tejszínkancsó

1344. Kis tejszínkancsó

114 g, 5*12,5*7,7 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, J.C. Klinkosch mesterjegy, emelt talpon gazdagon vésett kiöntő, fülén hivataljel, hasán vésett, koronás I.O. monogrammal, sérült