1546. Modern szoliter gyűrű
4,4 g, 53- as méret
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k sárga és fehérarany, mozgó köves foglalatban, 1 db félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,28 ct (M2, W, VVSI2) ékítés