285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Modern szoliter gyűrű

1546. Modern szoliter gyűrű

4,4 g, 53- as méret

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k sárga és fehérarany, mozgó köves foglalatban, 1 db félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,28 ct (M2, W, VVSI2) ékítés