285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Névjegytálca

1308. Névjegytálca

147 g, 16*13 cm

Bécs(?), 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, JB mesterjegy, hullámzó forma, virágos, rocaille-os díszítéssel