285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kitűző

1487. Kitűző

8,9 g, h: 4 cm

20. sz. utolsó harmada, 1999 – 2005 közötti budapesti fémjellel ellátva, 800 ezrelékes ezüst, öntött masni forma, zárt foglalatokban 2 db nagyobb és 9 db kisebb nemesopál kő és koszorú formában 6 db almandin gránát kő díszítés, kis sérüléssel