285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Szelence

1481. Szelence

148 g, 8,8*7*3,8 cm

London, York, 1901, 930 ezrelékes ezüst aranyozással, 2016 utáni budapesti, 925 ezrelékes fémjellel aláütve, BM mesterjegy, két képmezőben festett Napoleon és Josephine portré, N – betűjellel, plasztikus koronával és színes üveg kőutánzatokkal