1335. Képkeret
Bruttó: 186 g, 15,2*10,3 cm
Budapest, 1937 – 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Oláh Lajos (?) elkopott mesterjegy, üveglappal, fa hátlappal és kitámasztóval