285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Emlékpohár

1241. Emlékpohár

m: 14,5 cm

magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, Éljen a haza felirattal és koronás magyar címer ábrázolással, festése kopott