1241. Emlékpohár
m: 14,5 cm
magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, Éljen a haza felirattal és koronás magyar címer ábrázolással, festése kopott