1325. Parfés készlet, 7 db-os
186 g, h: 11 – 21,4 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, LJ mesterjegy, csavart díszítéssel, eredeti fa dobozában