285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Parfés készlet, 7 db-os

1325. Parfés készlet, 7 db-os

186 g, h: 11 – 21,4 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, LJ mesterjegy, csavart díszítéssel, eredeti fa dobozában