921. Dísztál
d: 35,5 cm
Fischer Károly, Tata, 19. sz. vége, részben áttört, festett fehércserép, jelezve az alján: masszába nyomott Fischer Károly Tata és F.K. monogramm, máz feletti D800 jelzés