285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Dísztál

921. Dísztál

d: 35,5 cm

Fischer Károly, Tata, 19. sz. vége, részben áttört, festett fehércserép, jelezve az alján: masszába nyomott Fischer Károly Tata és F.K. monogramm, máz feletti D800 jelzés